ANGEL


Chyba już się przyzwyczailiście,że raz tu jestem raz mnie nie ma. Mam dla Was dwa zaległe projekty, oba piękne i emanujące magią, myślę że spodobają się Wam równie mocno jak i mi.
Pierwsza sesja, którą się z Wami podzielę została stworzona wraz z Wiki w nietypowym miejscu, ponieważ zdjęcia robiłyśmy na dachu. Ja wcieliłam się w role anioła co było świetne, bo uwielbiam się przebierać, a dodatkowym atutem był oczywiście wyjątkowy widok na zachód słońca, coś jest w tym że widoki z góry urzekają mnie i myślę, że nie jestem jedyną osobą, która tak uważa.
Mam nadzieję,że zdjęcia spodobają się Wam tam bardzo jak mi i Wiki czekam na Wasze opinie. :)
A co do sfery osobistej jestem już po przeprowadzce nie wiem czy o tym wspominałam, ale jeżeli nie to wszystko już wiadomo, witam Saską Kępę. Miejmy nadzieję, że będę mieć teraz więcej czasu :)
Kochani na dziś to tyle miłego wieczoru i dużo uśmiechu na ten ostatni tydzień dla tych, którzy zaraz muszą przywitać się ze szkołą.
Gabi
Udostępnij ten post

3 comments :

  1. Przecudowne są te zdjęcia kochana! Mi samej się marzy sesja ze stylizacją a'la anioł z teledysku Ed'a Sheeran'a "Give me love", zaaaazdroszczę <3

    ReplyDelete

ANTIQUESS © Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Gabi Luzynska