Princess blue,pink,magicKochani druga sesja, którą zapowiadałam tym razem pokażę Wam efekty współpracy z Moniką Czubik znaną również jako Mone. Tym razem miałam okazję stać się księżniczką i jak na królewnę przystało mam koronę i długą suknie. Na tych zdjęciach najbardziej zachwycają mnie kolory, które tworzą niezwykłą, magiczną aurę, którą mam nadzieję ,że i Wy odczuwacie.
Biorę  udział w sesjach  już od naprawdę dawna i wiecie co jest najlepsze w tym hobby ? Że wraz z drugą osobą tworze coś pięknego co zostaje na dłużej, jest uwiecznieniem momentu na zdjęciu i za to je kocham. Za to,że mogę zmienić się w kogo chcę, a mimo wszystko na fotografii rozpoznać siebie. Były takie momenty, gdy ktoś mówił na samym początku,że sesje są głupotą i po co to robię, powinnam to rzucić, jednak czemu zostawiać coś co nikomu nie szkodzi, a sprawia Ci radość? Kocham zdjęcia mimo tego, że ostatnimi czasu naprawdę brakuje mi czasu na nie, mimo to staram się poszerzać moje portfolio dla zabawy, dla siebie, dla pamiątek, a osoba która kiedyś mówiła, że jest to głupota przyznaje się,że się myliła.
Nie daj sobie wmówić, że to co robisz to głupota jeżeli robisz to z radością. Początki są trudne i nikt nie mówi, że musisz być profesjonalistą na starcie, rozwijaj się i ciesz swoją pasją, bo trzeba pamiętać, że wiele dobrych rzeczy przychodzi z czasem .
xxxo
Gabi :)
Udostępnij ten post

7 comments :

 1. Przepiękna sesja <3 Zdjęcia są magiczne! ;-)

  ReplyDelete
 2. nigdy, przenigdy nie rezygnuj z pasji, jeśli naprawdę sprawia Ci radość :)
  bo będziesz tego bardzo żałować ;)

  jeśli tylko pozowanie do zdjęć sprawia Ci radość - to pozuj!
  jesteś piękną dziewczyną, uwieczniaj to swoje piękno - za kilkadziesiąt lat będziesz mogła pokazać wnukom, jaką laską byłaś w młodości ;)
  choć piękne kobiety starzeją się równie pięknie, więc i wtedy zapewne będziesz przeładna :)

  ReplyDelete
 3. Kolorystyka tej sesji powala na łopatki, znakomite zdjęcia! !

  www.xavilove.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. przepiękne zdjęcia, świetny pomysł! Twoje włosy zawsze mnie zachwycają:)

  ReplyDelete
 5. super zdjęcia <3 swietny pomysl i kolory!

  ReplyDelete

ANTIQUESS © Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Gabi Luzynska