About me

No cześć. Skoro już tu jesteś to znaczy, że chyba chcesz się o mnie czegoś dowiedzieć. Sama nie wiem co mam pisać, bo pisanie o sobie jest jedną z trudniejszych rzeczy, bo tak naprawdę nie wiadomo co dokładnie przekazać, aby czytelnik nie zanudził się tym co piszesz po 5 sekundach. Tak, więc niech będzie klasycznie.

Jestem Gabi, nie wiem jak to się stało, ale mam 20 lat co definitywnie skreśla mnie z listy nastolatek. Mieszkam i studiuję w Warszawie, a żeby Cię zaskoczyć powiem, że studiuje, ogólnikowo mówiąc, modę. Tak, tak wiem jesteś totalnie zaskoczony, ja też.
Co lubię ? Dobre jedzenie, grafikę użytkową, obróbkę filmową i wiele, wiele więcej, ale gdybym miała pisać o tym dłużej, myślę że nigdy mogłabym nie skończyć.

Blog jest chyba o modzie, bo mówię otwarcie, nie jestem jej największym znawcą, choć cały ten świat bardzo mnie fascynuje.

Tak, czy owak mam nadzieję, że chociaż trochę opowiedziałam Ci o sobie.
Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej i zobaczyć jak radzę sobie ze znalezieniem swojego miejsca w branży fashion to zapraszam Cię do zostania ze mną na dłużej.


No comments :

Post a Comment

ANTIQUESS © Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Gabi Luzynska